GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023-2024
lp.
imię i nazwisko nauczyciela
dzień
godzina
sala
1
Adamczyk Andrzej
piątek
czwartek
13:40-14:10
11:00-11:30
pokój nauczycielski
2
Adamski Rafał
wtorek
11:50-12:50
pokój nauczycielski
3
Adamus Krzysztof
poniedziałek
16:45-17:45
gabinet kierownika szkolenia zawodowego
4
Bochniak Ewa
środa
10:00-11:00
28
5
Boszkowicz Piotr
wtorek
8:00-9:00
pokój nauczycielski
6
Brzozowski Kamil
wtorek
czwartek
13:45-14:15
10:10-10:40
pokój nauczycielski
7
Chmura Barbara
wtorek
środa
6:30-7:00
6:30-7:00
gabinet pedagoga
8
Ciapka Maciej
środa
15:10-16:10
32
9
Gajda Kamila
czwartek
9:00-10:00
pokój nauczycielski
10
Gibska Anna
poniedziałek
7:00-8:00
gabinet wicedyrektora
11 Kalemba Paweł poniedziałek
12:45-13:45 pokój nauczycielski 12
Korshunova Iryna
czwartek
10:00-11:00
pokój nauczycielski
13
Kowalski Mateusz
poniedziałek
9:00-10:00
pokój nauczycieli WF
14
Krzysiak Joanna
poniedziałek
piątek
16:30-17:00
12:20-12:50
pokój nauczycielski
15
Kuchta Piotr
poniedziałek
9:10-9:40
pokój nauczycielski
16
Kuczerek Piotr
czwartek
12:25-13:35
pokój nauczycieli WF
17
Mazur Jerzy
poniedziałek
10:50-11:50
pokój nauczycielski
18
Miśkowicz Paweł
poniedziałek
13:40-14:40
pokój nauczycielski
19
Mitan Marcin
środa
7:15:8:15
pokój nauczycielski
20
Młynarska Agnieszka
czwartek
7:00-8:00
gabinet psychologa
21
Możdżan Bogusława
środa
piątek
14:45-14:15
12:00-12:30
32
22
Oblamska-Janowska Katarzyna
czwartek
9:10-10:10
pokój nauczycielski
23
Ogar Anna
czwartek
14:30-15:00
pokój nauczycielski
24
Ostafin-Ostrowska Beata
czwartek
11:00-12:00
gabinet dyrektora
25
Pająk Wojciech
środa
16:55-17:55
pokój nauczycielski
26
Piróg Renata
czwartek
13:00-14:00
10a
27
Półtorak Małgorzata
piątek
7:20-8:20
pokój nauczycielski
28
Rogóż Grzegorz
piątek
9:05-10:05
Pokój nauczycielski
29
Rucka Julia
poniedziałek
13:00-13:30
pokój nauczycielski
30
Siemieniec Agata
poniedziałek
13:55-14:25
17:45-18:15
pokój nauczycielski
31
Skoneczna-Łuczków Joanna
środa
11:00-12:00
pokój nauczycielski
32
Sławiński Tomasz
środa
7:45-8:15
15:15-15:45
pokój nauczycielski
33
Stonawska Patrycja
czwartek
11:00-12:00
pokój nauczycielski
34
Strączyńska Magdalena
poniedziałek
17:45-18:45
pokój nauczycielski
35
Szczerbowska Teresa
czwartek
8:15-9:15
40
36
Więcław Paulina
piątek
15:00-16:00
biblioteka
37
Ziara Witold
wtorek
12:30-13:30
pokój nauczycieli WF
38
Ziemian Marek
czwartek
11:10-12:10
pokój nauczycielski
39
Zygmunt Anna
czwartek
14:25-15:25
30
40
Żala Lucyna
poniedziałek
14:30-15:00
pokój nauczycielski